اطلاعیه

 

مراسم یادبود به مناسبت درگذشت کودک خردسال، زهرا محمدی فرزند دلبند دوست عزیزم آقای اسماعیل محمدی در زمان و مکان زیر برگزار می شود. این اطلاعیه جهت آگاهی دوستانی که برای همدردی با ایشان ابراز لطف کرده اند آورده می شود.

زمان: سه شنبه 29 آبان 97، ساعت 14 الی 15:30

مکان: تهرانسر- بلوار نیلوفر- مسجدجامع حضرت رسول

 

 

 

 

 

به رفاقت با دکتر صابری عزیز افتخار می‌کنیم.
   عمرش دراز و آمالش محقق

سید کمال رفیعی

 

تبریک فراوان
به یار روشن روان
حضرت علی جان صابری (اعلی ا...مقامه)

علی سلیم جو

 

احسنت به دکتر صابری عزیز و دست آقای موسوی مقدم درد نکنه که با انتشار آثار دوست باعث ترویج علم و خوشحالی علاقمندان می شود.به افتخار هر دو عزیز

مدانلو جویباری

 

درود بر دکتر صابری عزیز
عجب عنوانی
ارزوی موفقیت بیشتر
سپاس از جناب دکتر موسوی مقدم

 

بر ناشر دانش پرور و نویسنده دانشمندش، مبارک باد!

باز باش ای باب بر جویای باب
تا رسند از تو قشور اندر لباب!

دکتر ایرج رضایی


سلام بر دوستان عزیز.
خیلی خوشحالم که توفیق یار شد تا بتوانم چاپ کتاب علی صابری عزیز را عهده دار شوم.
آغوش نشر حقوق امروز بر روی تمامی دوستان گشوده است.

سیدمحمد موسوی مقدم

 

سلام بردوستان.عرض تبریک وخداقوت به دکتر صابری  عزیز ودستمریزاد بر دکترموسوی مقدم ارجمند

سید حسن حسینی مقدم

 

با عرض سلام و احترام و ادب  و تقدیم تبریکات خدمت استاد  دکتر علی آقای صابری وبا احساس افتخار به رفیق بودن با چنین  وجود نازنینی وتشکر از استاد فرهیخته  سید  محمد عزیز وبا صفا

مهدی زاده

 

درود، صبح سه‌شنبه همه دوستان عزیز با خیر و شادی. شادباش خدمت دوستان دانشمند و وارسته" گروه 69 های جان "و عزیزان صابری و موسوی مقدم که نمونه ی زیبای همکاری از مجموعه ما هستند. به بار نشستن این همراهی زیبا در انتشار اندیشه های خردورزانه دکتر صابری در کتاب ایشان است که با ذوق و سلیقه ی سید محمد موسوی مقدم ممکن شده است. این کوشش نشان از پیوستگی بیش از انتظار ما با هم و ضرورت حفظ این پیوند ها در آینده است.فرجام نیک همراهی ناگزیر ما با هم!  شادمان از این نتیجه فرخنده، دستیابی به این موفقیت را خدمت همه دوستان به ویژه این دو بزرگوار شادباش عرض می کنم و پیروزی های بیشتر برای همه آرزو میکنم.

پژمان محمدی

 

 

درخور توجه همکاران گرامی

دستاورد سفرم به مشهد با میانجیگری دکتر محمد جلالی که به دلیل همکلاسی بودن در دوره کارشناسی دانشکده حقوق حدود سی سال است یکدیگر را می شناسیم و با درنظر گرفتن آشنایی پیشین با جناب نجات زادگان به دلیل همکاری در مجله ی نقد رأی گفت و گو با ایشان بود در زمینه ای که خواندن توضیحات خودشان گویاتر از گفته های من است. پس با پافشاری بر استواری کار علمی و ویژگی های اخلاقی جناب نجات زادگان و همکارانشان توجه شما همکاران را به متن فرستاده ایشان جلب می کنم.

 

 

 

بدینوسیله به آگاهی همه ی حقوقدانان نابینا می رسد کتب حقوقی را در کتابخانه های محتلف، بیشتر با هزینه ی شخصی به صورت صوتی آماده کرده ایم که به جهت مخالفت برخی ناشران امکان اینکه فایل صوتی به صورت عمومی منتشر شود نیست. چون ممکن است مورد سوء استفاده قرار گیرد لیکن از آنجا که استفاده نابینایان استثناء بر این قاعده است افزون بر آنچه پیش از این از کتب و مقالات در محیط مجازی قرار داده ام کتبی هست که در صورت تماس در اختیارتان خواهم نهاد . لطفاً مرا با پیشنهادهای خود راهنمایی کرده . در صورتی که کتابی برای ضبط دارید اعلام کنید تا اگر مورد نظرم بود همکاری کنیم.

 

 

 

 دسترسی پذیری شهر برای گروههای آسیب پذیر

 علی صابری | وکیل دادگستری| عضو سابق شورای شهر تهران

پنج شنبه ۳ آبان ماه- ساعت ۱۰:۳۰ صبح

بلوار وکیل آباد- بین وکیل آباد ۵۹ و ۶۱- موسسه توان یابان

 

 

 

کارگاه آموزشی با موضوع بررسی قانون پیش فروش ساختمان مصوب 1389 و آیین نامه ی اجرایی آن

سخنران: دکتر علی صابری

زمان: پنج شنبه مورخ 19 مهر 97- ساعت 9:30 الی 13:00

مکان: کانون وکلای زنجان

 

 

اکران ویژه فیلم  سینمایی پشت دیوار سکوت

زمان : یکشنبه 14 مرداد 97 ساعت 17

مکان : تالار ایوان شمس، سالن آفتاب

 

بزرگداشت و یادبود جوان از دست رفته محمدحسین بوذری، فرزند برومند همکارمان محمدرضا بوذری شنبه 30 تیر 97 از ساعت 16:30 الی 18:00 در مسجدالنبی به نشانی کارگر شمالی- روبروی کوی دانشگاه برگزار خواهد شد.

 

 

رئیس گرامی کانون وکلای دادگستری استان چهارمحال و بختیاری

 

 با سلام

    احتراماً، چنانکه مستحضرید قرار بود به دعوت آن کانون محترم در روز پنجشنبه 28 تیر ماه 1397 با حضور در جمع وکلا و کارآموزان آن کانون محترم از محضر آن همکاران گرامی بهره مند شوم. لیکن درگذشت ناگهانی یکی از نزدیکترین دوستانم علاوه بر اینکه حضور در مراسمات مربوطه را ایجاب می کند، مرا از لحاظ روحی و ذهنی در وضعیتی قرار داده است که حضور در این محفل ارزشمند را برایم دشوار می سازد. لذا از صمیم قلب از جنابعالی و سایر همکاران می خواهم پوزش مرا از بابت وضعیت پیش آمده بپذیرید. عمیقاً خود را متعهد می بینم در صورت صلاحدید جنابعالی و سایر عزیزان در آن کانون ارجمند در نزدیکترین زمان ممکن افتخار حضور در جمع صمیمانه آن گرامیان را پیدا کنم. در پایان بار دیگر از قصور خویش عذرخواهم .

 

با سپاس فراوان

علی صابری

 

نشست علمي با موضوع "نحوه عملكرد دادگاهها در دعاوي جلب ثالث"
سخنران دكتر علي صابري
يكشنبه ٣١ تير ١٣٩٧
ساعت ١٨-٢٠
ورود براي عموم وكلا و كارآموزان آزاد است.

 

 

 

موضوع:  وجه التزام در رویه قضایی ایران 

زمان: پنجشنبه 28 تیر 1397

 


اولین نشست ادبی

(دوباره رویش جوانان)

با حضور دکتر علی صابری

 

 

 

 

اطلاعیه بسیار مهم

 

بسمه تعالی

همکاران گرامی، وکلای ارجمند دادگستری

اخیراً برخی از نامزدهای محترم سی امین دوره انتخابات هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در اعلانات عمومی و آگهی های تبلیغاتی خویش اعلام نموده اند که مورد حمایت اینجانب قرار دارند. بدینوسیله بار دیگر تأکید می کنم در این دوره از انتخابات تنها از آقایان دکتر عیسی امینی و دکتر کامران آقایی حمایت کرده ام. بنابراین سایر مطالبی که از سوی افراد یا گروه ها دائر بر حمایت اینجانب از اشخاصی غیر از دو نامزد محترم پیش گفته منتشر شده یا خواهد شد قویاً تکذیب می شود. امیدوارم تمامی نامزدهای محترم با رعایت موازین اخلاقی در جهت برگزاری انتخاباتی آرام و سالم گام بردارند.

 

با احترام

علی صابری

96/12/15

 

 

 

پوزش خواهی

 پیرو متن قبلی درباره ی برگزاری میزگرد، تغییر ناخواسته ای در زمان برگزاری به وجود آمده. بنا   به اعلام معاونت پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی ( در صورتی که دوباره تغییری رخ ندهد )   میزگردی که علی صابری در آن شرکت دارد در همان تاریخ پنجشنبه 10 اسفند 96 در همان مکان   اما  در ساعت 10:30 تا 12 برگزار می شود.

 

 

 

 

رونمایی و جشن امضاء کتاب حقوق شخصیت و حقوق مسئولیت مدنی در اروپا 

با سخنرانی دکتر حسن محسنی، دکتر علی صابری، دکتر عباس میرشکاری

 

 

 

رفتن به بالا

لطفا کمی صبر کنید ...